• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Provident nagradzany

 Certyfikat Odpowiedzialnego Biznesu

Certyfikat Odpowiedzialnego Biznesu

Provident został laureatem drugiej edycji programu „Certyfikat Odpowiedzialnego Biznesu”, organizowanego przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom i instytucjom, które aktywnie wspierają budowanie wiarygodności i odpowiedzialności pomiędzy uczestnikami rynku oraz w praktyce stosują udostępniane przez Biuro narzędzia wspierające procesy oceny ryzyka i zarządzania wierzytelnościami.

Złota Szpalta Roku

Złota Szpalta Roku za Raport CSR

Raport CSR „Jesteśmy, kiedy potrzeba. Raport Społecznej Odpowiedzialności Provident Polska za lata 2012-2013” uzyskał tytuł Złotej Szpalty Roku. To pierwszy raport w historii firmy i jednocześnie pierwszy taki dokument na rynku pożyczkowym w Polsce. Promuje ideę odpowiedzialnego pożyczania i praktyki w biznesie oparte na etycznych zasadach, działania wolontariackie wśród pracowników, a także określa plany na przyszłość, które skupiają się na idei odpowiedzialnego pożyczania i edukacji finansowej.

 Złoty Listek CSR

Złoty Listek CSR

Provident Polska został dwukrotnie nagrodzony Złotym Listkiem CSR. Tygodnik POLITYKA wyróżnił firmę za strategiczne podejście i kompleksowe rozwiązania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Listki CSR POLITYKI to coroczny przegląd działań największych przedsiębiorstw z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, jako wkładu w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny.


Ranking odpowiedzialnych firm 2016 i 2017

Provident został wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017 przygotowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną". Znalazł się wśród "Platynowych Firm" i zajął trzecie miejsce wśród instytucji finansowych w tegorpocznym zestawieniu. Ten wynik potwierdza profesjonalne podejście firmy do zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem.


Finansowa Marka Roku 2015, 2016 i 2017

Tytuł Finansowa Marka Roku przyznawany jest przez Gazetę Finansową firmom wyróżniającym się dobrą reputacją, innowacyjnymi kampaniami, produktami dopasowanymi do potrzeb klientów i warunków ekonomicznych oraz wysoką jakością świadczonych usług. Provident zwyciężył w kategorii Pożyczek Gotówkowych za odpowiedzialne udzielanie transparentnych i bezpiecznych pożyczek zarówno klientom indywidulanym, jak i małym przedsiębiorstwom.

 Złoty Listek CSR

Etyczna Firma 2014 i 2015

Nagroda Etyczna Firma przyznawana jest przez dziennik Puls Biznesu przedsiębiorstwom wyróżniającym się najwyższymi standardami odpowiedzialności i kultury organizacyjnej. Wszystkie firmy starające się o ten tytuł przeszły pomyślnie analizę prowadzonej działalności i procesów organizacyjnych m.in. w takich obszarach jak struktura programu zarządzania etyką w firmie, nadzór najwyższej kadry kierowniczej, ład korporacyjny, reputacja, czy przywództwo.

Dobra Marka

Dobra Marka 2014

Podobnie jak w roku 2013, także w 2014 Provident Polska otrzymał wyróżnienie Dobra Marka. Tytuł ten przyznawany jest najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym firmom na polskim rynku. Provident uznany został przez konsumentów, którzy wzięli udział w badaniu, za najbardziej godną zaufania firmę w kategorii instytucje finansowe. Patronat nad programem objął Instytutu Filozofii i Socjologii PAN.

Polish Project Excellence Award

Polish Project Excellence Award 2014

W konkursie Polish Project Excellence Award wyróżnienia otrzymują przedsiębiorstwa, które osiągają najlepsze rezultaty w zarządzaniu projektami. Ocena projektów zgłoszonych do Konkursu dokonywana jest za pomocą modelu Project Excellence. W 2014 roku główną nagrodą uhonorowany został projekt ProXXI – Provident XXI wieku zrealizowany przez firmę Provident Polska.

Perły Polskiej Gospodarki

Perły Polskiej Gospodarki

Provident Polska trzykrotnie został wyróżniony Perłą Polskiej Gospodarki w rankingu miesięcznika Polish Market i Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. W roku 2011 firma zajęła drugie miejsce, w 2012 trzecie, a w 2013 drugie w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym. Organizatorzy badając obiektywne dane księgowo-finansowe docenili konsekwentną realizację strategii oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najefektywniejszych przedsiębiorstw w Polsce.

Akant Przedsiębiorczości

Akant Przedsiębiorczości

Lubelskie Forum Innowacji i Przedsiębiorczości w pierwszej edycji studenckiego konkursu Akant Przedsiębiorczości nagrodził Providenta w kategorii Firma odpowiedzialna społecznie. Studenci docenili działania edukacyjne realizowane we współpracy z lubelskimi uczelniami (Uniwersytetem Marii-Curie Skłodowskiej, Politechniką Lubelską oraz Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji). W ramach programu „Kultura dzielenia się wiedzą” od 2008 r. nasi eksperci przeprowadzili szereg wykładów, w których uczestniczyło blisko 190 osób.

European Business Awards

European Business Awards

Znaleźliśmy się w gronie 25 polskich firm wyróżnionych w tym konkursie. To wyraz uznania nie tylko za osiągnięcia w biznesie, ale także za innowacyjność i prowadzone przez firmę działania prospołeczne. Wśród reprezentantów z Polski oprócz Providenta znalazły się m.in. AVIVA Poland, Porty Lotnicze, PBG S.A., Eurocash, a także Budimex S.A.

Złoty Platan

Złoty Platan Uczelni Łazarskiego

Zostaliśmy nagrodzeni Złotym Platanem Uczelni Łazarskiego w kategorii Partner Innowacyjnego Kształcenia za organizację wykładów dla studentów w ramach programu „Kultura dzielenia się wiedzą”. Nasi eksperci, pracownicy firmy, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Uczelni Łazarskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także wielu innych uczelni na terenie Polski.

FlexiLider

FlexiLider 2011

Jesteśmy jednym z laureatów zorganizowanego przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan konkursu dobrych praktyk w zakresie zarządzania personelem. W gronie nagrodzonych firm znaleźli się także m.in. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Sodexo, Volkswagen i Tesco.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200 Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.